Plebiscyt ORŁY OGRODNICTWA wyłania najlepiej oceniane firmy z branży działające na terenie kraju. Kapitułą oceniającą są sami klienci dzielący się opinią na portalach społecznościowych i innych stronach internetowych. Porównaliśmy praktycznie wszystkie działające na rynku przedsiębiorstwa, dodatkowo skanując ogromne ilości stron internetowych.

Badanie przeprowadziliśmy na podstawie opinii klientów, wyrażanych w ocenach. Sprawdziliśmy najpopularniejsze platformy takie jak: Google Maps, Facebook, Zumi itp. Straraliśmy się dotrzeć wszędzie tam, gdzie Państwa klienci mają okazję do pozostawienia oceny.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż Państwa firma Ogrody- Bernard Jakubik otrzymała w tej klasyfikacji notę 8.5. Dzięki temu zakwalifikowali się Państwo do uzyskania statusu wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy Państwu tego wyróżnienia. Jest ono efektem Państwa ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat Państwa firmy. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji odpadło ponad 62 tysiące firm z Państwa branży.

Jest to dowodem na to, że Państwa działalność wyróżnia się na tle konkurencji.

Plebiscyty Branżowe ORŁY OGRODNICTWA są promowane w mediach, a nasze strony internetowe odwiedza miesięcznie około 60 000 osób.