OGRODY BERNARD JAKUBIK

....................

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania, zakładania i pielęgnacji terenów zielonych . Projektując i urządzając ogród stosujemy nowatorskie rozwiązania oraz wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały. Zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność i estetykę ogrodu oraz oczekiwania inwestora.

OBSZAR DZIAŁANIA: Jarosław, Przemyśl, Rzeszów, Przeworsk, Łańcut, Lubaczów i okolice.

Projektowanie i zakładanie ogrodów wymaga indywidualnego podejścia oraz umiejętności wczucia się w określoną przestrzeń. Dbamy o każdy szczegół projektowanej i zakładanej przestrzeni. Nasze projekty, oprócz doboru roślinności obejmują także elementy takie jak podjazdy z kostki brukowej, oświetlenie, małą architekturę ogrodową i elementy wodne. Pozostajemy w ścisłej współpracy z inwestorami i kładziemy nacisk na spójność stylu ogrodu, tak by każdy projekt sprostał oczekiwaniom klientów i wpisał się w gust i oczekiwania jego użytkowników. zakładanie ogrodów Rzeszów,zakładanie ogrodów Przemyśl  projektowanie ogrodów Jarosław,projektowanie ogrodów Przemyśl,projektowanie ogrodów Łańcut, projektowanie ogrodów Przeworsk, projektowanie ogrodów Radymno, projektowanie ogrodów Łańcut, projektowanie ogrodów Lubaczów

BERNARD JAKUBIK

....................

Magister inżynier ogrodnictwa. Absolwent wydziału ogrodniczego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.  Autor wielu koncepcji i projektów ogrodów oraz terenów zieleni. Posiada bogate doświadczenie w dziedzinie projektowania i zakładania ogrodów. Jego dziadek Wincenty Skrzela był ogrodnikiem Hrabiego Tyszkiewicza.